Dekorasyon uygulamaları

Anasayfa / Hizmetler / Dekorasyon Projelendirme / Dekorasyon uygulamaları

Dekormi İç Mimarlık Ev ve iş yerlerinizde yapacağınız tadilat, onarım ve dekorasyon projelerinizde ücretsiz keşif yapıyoruz. İhtiyaç duyulan tüm detayları projelendirerek, ekonomik fiyatlarla uygulama projeleriniz için rehber oluşturacak bir liste oluşturuyoruz.

 

Ev ve işyerleri için düşündüğünüz dekorasyon ve tadilat projelerinin uygulanacağı mekân, mimari ekibimizin ilk ziyaretiyle alınan röleveler sonrasında ofislerimizde detaylandırılır. Kullanılacak dekorasyon malzemelerinin, marka model, renk ve ihtiyaç duyulabilecek tüm kalemlerin belirlenmesiyle, dekorasyon projesinin tasarım alışmaları başlar. Tasarım çalışmaları öncesinde yapılacak toplantıyla, müşteri beklentileri dinlenerek notlar alınır. Alınan notlar mimarlarımız tarafından uygulanabilecek alternatif dekorasyon tasarımlarıyla projelendirilir.

 

Müşterilerimizin öneri ve dekorasyon ve tadilatta kullanılacak bütçelere göre Dekorasyon Projelendirme işlemi yapılır. Alternatif tasarımlar arasında, planladığınız dekorasyon uygulama projeniz için oluşturulan bütçenin onayıyla uygulama aşamasına geçilir.

 

Dekorasyon uygulamaları öncesi sunacağımız Projelendirme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme için mutlaka müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 875 55 57

Copyright © Dekormi.com 2022. Her Hakkı Saklıdır.
Top