Dış cephe uygulamaları

Anasayfa / Hizmetler / Dış Cephe Yalıtımı / Dış cephe uygulamaları

 Enerji son yılların en önemli konuların başında geliyor bu nedenle 2020 yılında enerji kimlik belgesi olan binalar tercih edilecek bu kimlik belgesi olan dairelerin satışı daha çok tercih edilecek bizlerde ekip olarak sizlere bu konuda uzman ekibimizle yardımcı olacağız.

 

Yapı sektörünün gelişimi ile birlikte, binaların dış cephe uygulamaları içinde, ürün çeşitliliği ve kalitesi ciddi oranda çeşitlilik kazanmıştır. Dekormi Dekorasyon, kuru duvar kaplama sistemleri, iç ve dış cephede çimento esaslı levha imalatları, dış cephe ısı yalıtım mantolama sistemleri, dekoratif boya kaplamaları ile iç ve dış cephe boya uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

 

Dekormi Dekorasyon, her projenin gereksinimini karşılayacak gerek ekipman yeterliliği, gerekse proje uygulama ekiplerinin başarılı çalışmalarıyla tercih edilen firma kimliğini korumaya devam ediyor.

 

Dış cephe uygulamalarımızda, kullanılan ürünlerin, yüksek standartlardaki kaliteli ürünlerden oluşması, uygulamaları gerçekleştiren uzman personellerimizin estetik ve kaliteli işçilikle çalışması başarımızın anahtarı olmuştur. Her projede müşteri beklentilerini karşılayan uygulamaların geçekleştirilmesi, tercih edilen firma kimliğimizle her geçen gün büyüyen firma kimliğimizin rotası olmuştur.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 875 55 57

Copyright © Dekormi.com 2022. Her Hakkı Saklıdır.
Top